Çizim Formatı COREL, Aİ, EPS, CDR, PDF Yada JPG formatında (logo,harf,şekil) çalışmalarınızı göndermeniz yeterlidir. Bu çalışmalar yok ise bu hizmeti biz size verelim. Uygulamada yapılacak olan MÜHÜRÜN MUTLAKA PİRİNÇ OLMAK ZORUNDADIR. Lütfen bu konuya dikkat edelim. Bunun dışındaki malzemelerle MÜHÜRLEME YAPMANIZ İMKANSIZDIR. BİZ PİRİNÇ MÜHÜR İMALATI YAPIYORUZ. Piyasada beyaz ve Alüminyuma benzeyen malzemelerden size mühür yapabilirler. Kesinlikle işinizi zorlaştırır.Plastik türü malzemede olmaz. Mum yüzeye döküldükten sonra mührü vurduğunuzda PİRİNÇ DIŞINDAKİ TÜM MALZEMELERE MUM YAPIŞIR. Zarfınıza,Verdiğiniz emeğe, Mumunuza en önemlisi PARANIZA YAZIK. Size tavsiyemiz PİRİNÇ MÜHÜR YAPTIRMANIZDIR...!Bizim İşimiz Yalnzca MÜHÜR İMALATI VE MÜHÜR MUMU İMALATIDIR. Lütfen referanslarımızı inceleyin ve Doğru adreste olduğunuzu görün. Çizim Formatı COREL, Aİ, EPS, CDR, PDF Yada JPG formatında (logo,harf,şekil) çalışmalarınızı göndermeniz yeterlidir. Bu çalışmalar yok ise bu hizmeti biz size verelim. Uygulamada yapılacak olan MÜHÜRÜN MUTLAKA PİRİNÇ OLMAK ZORUNDADIR. Lütfen bu konuya dikkat edelim. Bunun dışındaki malzemelerle MÜHÜRLEME YAPMANIZ İMKANSIZDIR. BİZ PİRİNÇ MÜHÜR İMALATI YAPIYORUZ. Piyasada beyaz ve Alüminyuma benzeyen malzemelerden size mühür yapabilirler. Kesinlikle işinizi zorlaştırır.Plastik türü malzemede olmaz. Mum yüzeye döküldükten sonra mührü vurduğunuzda PİRİNÇ DIŞINDAKİ TÜM MALZEMELERE MUM YAPIŞIR. Zarfınıza,Verdiğiniz emeğe, Mumunuza en önemlisi PARANIZA YAZIK. Size tavsiyemiz PİRİNÇ MÜHÜR YAPTIRMANIZDIR...!Bizim İşimiz Yalnzca MÜHÜR İMALATI VE MÜHÜR MUMU İMALATIDIR. Lütfen referanslarımızı inceleyin ve Doğru adreste olduğunuzu görün.
GOOGLE'ye ZARF MÜHÜRLEME yazın ve çıkan iki videoyu izleyin...!GOOGLE'ye ZARF MÜHÜRLEME yazın ve çıkan iki videoyu izleyin...!
Bu linki kopyalayıp videoyu izleyin." http://www.youtube.com/watch?v=0lGw5bgqct8" Şişe Mühürleme için DÖKME MÜHÜR MUMU bizlerden daha ucuza satın alabilirsiniz..Bu mühürleme işlemi nem,rutubet ve hava almasını kesinlikle engeller.Bu linki kopyalayıp videoyu izleyin." http://www.youtube.com/watch?v=0lGw5bgqct8" Şişe Mühürleme için DÖKME MÜHÜR MUMU bizlerden daha ucuza satın alabilirsiniz..Bu mühürleme işlemi nem,rutubet ve hava almasını kesinlikle engeller.
Düğün Davetiyelerinde Gelin ve Damadın İsim  baş harflerinin olduğu bir davetiye düşünün.Neden Olmasın.İsim,baş harf ve tarihinizin yer aldığı bir mühürle davetiyenizi kapatmak FARKLILIK DEĞİLMİDİR...!Düğün Davetiyelerinde Gelin ve Damadın İsim baş harflerinin olduğu bir davetiye düşünün.Neden Olmasın.İsim,baş harf ve tarihinizin yer aldığı bir mühürle davetiyenizi kapatmak FARKLILIK DEĞİLMİDİR...!
Kendi mühür dizaynınızı yapın..  http://www.says-it.com/seal/ bu sayfaya girin ve şeklinizi dizaynınızı oluşturun bize gönderin...Kendi mühür dizaynınızı yapın.. http://www.says-it.com/seal/ bu sayfaya girin ve şeklinizi dizaynınızı oluşturun bize gönderin...
Çok çeşitli Plastik, Karton ve kağıt kutularda özel hediyelik kutularda Aynı mühürlemeyi çok rahat kullanabilirsiniz. Ayrıca çeşitli süs ve aksesuarlara firma logo ve mühürlerinde de kullanılır.Çok çeşitli Plastik, Karton ve kağıt kutularda özel hediyelik kutularda Aynı mühürlemeyi çok rahat kullanabilirsiniz. Ayrıca çeşitli süs ve aksesuarlara firma logo ve mühürlerinde de kullanılır.
Çok özel yapılmış bir kutu veya kolinin üstünü URGAN yada KIRNAP bir iple bağlayarak  üzerine mühür mumunu eriterek onu daha özel bir hale getirebirsiniz. Mühürü koparmak yada  ipi kesmek dışında kolinin açılması mümkün olmayacaktır.Çok özel yapılmış bir kutu veya kolinin üstünü URGAN yada KIRNAP bir iple bağlayarak üzerine mühür mumunu eriterek onu daha özel bir hale getirebirsiniz. Mühürü koparmak yada ipi kesmek dışında kolinin açılması mümkün olmayacaktır.
Kurumsal firmalar bayilerinize özel bir hediye neden olmasın..!Her bir bayiniz ve müşterinize özel mühürler yaptırarak onları daha özel kılabilirsiniz.İşte size bir örnek NESTLE Sevgililer Gününe özel bayilerine hediye kutuları hazırlatarak hepsine birer adet NESTLE MÜHÜRÜ hediye etmiştir..Sizde bunu yapabilirsiniz.Kurumsal firmalar bayilerinize özel bir hediye neden olmasın..!Her bir bayiniz ve müşterinize özel mühürler yaptırarak onları daha özel kılabilirsiniz.İşte size bir örnek NESTLE Sevgililer Gününe özel bayilerine hediye kutuları hazırlatarak hepsine birer adet NESTLE MÜHÜRÜ hediye etmiştir..Sizde bunu yapabilirsiniz.